Szafirowe Pole

Forum o howrse!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przyłączajcie się do naszej społeczności, zakładając tu konto! =) Aha i pytanko na temacie powitalnym(nowe forum) czeka na was. Życzę wszystkim dobrego korzystania z forum i proszę o przestrzeganie regulaminu!
Już jest! PIERWSZY WYWIAD Z MODERATOREM! Wywiad z Calvaną jest gotowy do czytania!

Poszukujemy autorów postów!!!


Chętni pisać na PW do Hookz

Pozdrawiam, Wasz Administrator

#1 10-07-2011 15:57:14

 love you

Administrator

Zarejestrowany: 06-07-2011
Posty: 59
Punktów :   
WWW

love you wita!

Cześć. Skoro i tak dołożyłam to forum, to coś napiszę, ok?

Trochę o:
Życiu na tym forum-
Jestem tutaj Administratorem, i raczej nim zostanę. Mam brata-Hookz'a który też nim jest.
Nie chcę być jakaś sztywna! Każdy jednak post, ktory będzie nie na temat, zostanie skasowany, a jego autor przez  3 pierwsze razy  dostanie uwagi, później będą BAN'y!!

Życiu na howrse.pl-
W zasadzie, to co tu pisać?
Że jestem love you? No coż. Login jakoś tak sam się pojawił . Prowadzę razem z paroma graczami, m.in. KarolciA hodowlę arabów ★Shining**Arabians★ mój przyrostek ma 3 gwiazdki: ★Shining***Arabians★
Zaczynam hodować małe PG, czyli przyrostek MinMotives Of PG™. Chyba każdy fan Simsów wie o co chodzi!

Życiu w prawdziwym życiu-
Jestem DZIWNA. Bowiem:
*nie lubię hard rocka
*nie lubię metalu
*Nie lubię LinkinPark'u
*Nie mam Facebooka(wiem, nie istnieję!)
*Gram w "porąbaną" grę o "głupich" koniach. Wszystkie moje "koleanki" mowią że taka jest
*Nie noszę sukienek częśto ani spódniczek (choć lubię)
*Nie gram w Farmeramę
*Aby wyjść na dwór, pytam się mamy
*muszę się kłaść o 21.30 max
* będę chodziła do świetnego gimnazjum XD
* Nie cierpię jak na mnie wołają " idzie Jajski" ->jestem dziewczyną, a w dodatku przekręcają moje nazwisko
* wolę owoce i warzywa od MIĘSA I ZIEMNIAKÓW
* jestem zbyt dobrze wychowana
* nie umiem mówić "r" ale mi to 'lata'
* jestem wrażliwa i zbyt cierpliwa!

To może teraz moje zalety?
+ jestem dobre z informatyki i WF'u

Ale tak to ja nie lubię wyliczać. Więc napiszę zwartą całość i się zobaczy!

Coś o mnie:

Jestem dziwna. Nikt mi tego nie powiedział. Wystarczy, ze wiem, co mówią pomiędzy sobą. Trudno jest się ze mną dogadać.
czemu? Bo w tamtej klasie wszyscy byli przeciwko mnie.
Devone wie coś o tym, ale ta 'stara' Devone, nie 'nowa'...
Za to mam bujną fantazję. Jak mi się chce i napiszę cos, to dostanę za to I miejce. Latwo się obrażam, ale szybko (za szybko!) złość mi mija.
NIE CIEPRIĘ JAK KTOŚ MNIE ALBO MOJĄ RODZINĘ OBRAŻA, a to się działo w poprzedniej szkole, więc często miałam ochotę że tak powiem, WALNĄĆ tego kogoś kto to powiedział.
Kocham konie i psy. W najbliższym roku szkolnym zajmę się wyprowadzaniem psów. Będę pettiserką (czy jakoś tak) , co połączę ze spacerami mojego psa- CHERIE Double Vision- sheltie.
W przyszłości chciałabym być weterynarzem, groomerem, trenerem bądź instruktorką jazdy konnej. Oczywiście, związane ze zwierzętami.

Uwielbiam robić grafikę, ale na komputerze. Kocham lody Banoffe z Haagen-Dazs i czekoladowego shake'a z Mc Donalda!
Aktualnie pracuję w stajni jako stajenna i instruktorka (i oprowadzaczka!) w zamian za jazdy. Umiem skakac przez przeszkody do 90 cm. Samemu, na własnych nogach takie przeszkody też pokonam, nawet wyższe!

Lubię kosmetyki,ale raczej błyszczyki i perfumy. Takie raczej słodkie i owocowe. Nie chcę szminek, balsamów. A jeśłi juz to Bielendy. Czasem skubnę od mojej mamy.

Nie lubię Oreo, wolę HIT Black&White.
Razem z moim psem ćwiczymy agility. NA działce dziadka(nasza naprzeciwko) są 2 duże psy i 2 średnie. Te 2 duże to  Blondi-owczarek niemiecki i Tina-owczarek belgijski. Obydwa ciągną nas na rowerach "na trasie"

Dalej nie chce mi się pisać =)


The Sound Of Sunshine- BEST BEST BEST! (YouTube!)
http://www.youtube.com/watch?v=5JL_9jm145E

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej betonovĂŠ makijaż permanentny Gdynia