Ogłoszenie

Przyłączajcie się do naszej społeczności, zakładając tu konto! =) Aha i pytanko na temacie powitalnym(nowe forum) czeka na was. Życzę wszystkim dobrego korzystania z forum i proszę o przestrzeganie regulaminu!
Już jest! PIERWSZY WYWIAD Z MODERATOREM! Wywiad z Calvaną jest gotowy do czytania!

Poszukujemy autorów postów!!!


Chętni pisać na PW do Hookz

Pozdrawiam, Wasz Administrator

#1 10-07-2011 18:26:04

 love you

Administrator

Zarejestrowany: 06-07-2011
Posty: 59
Punktów :   
WWW

WYWIAD Z Calvaną !!!!!!!!

Dziennikarz:
love you


kwestie:
love you na czarno
Calvana na zielono

prosze jednak o:
proszę, aby Calvana nie była bombardowana wiadomościami typu :
"A powiesz Ow, że ..."

____________________________________________-
Skąd dowiedziałaś się o howrse.pl ?
Dowiedziałam się z reklamy w internecie.

Czemu wybrałaś hanowery na hodowanie ?
Postawiłam na skoki.

Co lubisz robić w życiu, jakie są Twoje zainteresowania, hobby?
Oczywiście jazda konna, programowanie, wędkarstwo oraz turystyka górska.

Jak myślisz, dlaczego niektórzy gracze tak Cię oczerniali (że nie miałaś być moderatorem,że Ow się omsknęła myszka,itd.) ?
Taka praca moderatora. Jestem jednym z nielicznych, który wprost potrafi powiedzieć tak to ja dałam Ci bana, w związku z tym każdy, kto uważał, że został ukarany "za niewinność" próbował się w jakiś sposób zemścić. Czemu uważają, ze są karani za niewinność? Graczy na .pl jest ponad 300.000. Wejść do wątku o zasadach forum około 19.000, z tego może 1/5 osób zajrzała do regulaminu gry. To chyba wszystko wyjaśnia. Niestety nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Nie problem jest oczernić kogoś i zebrać parę osób, zeby się pod tym podpisały (osoby, które oszkują graczy, też mają swoich popleczników poświadczajacych, że to prawe osoby), gdyby jednak moderator się tym przejmował, to już dawno by nas nie było. Naszą pracę ocenia administracja i zdania graczy nie mają na nas żadnego wpływu.
To trochę jak praca sędziego na boisku piłkarskim. tam też jest pełno wyzwisk, ze strony kibiców, którzy z przepisów wiedzą tylko tyle, że są dwie bramki, nie wiedząc, ze sam kodeks sędziego ma ponad 300 stron. Gdyby sędziowie przejmowali się wyzwyskami, nie miałby kto sędziować.
Jest takie powiedzenie... Najgłośniej krzyczą Ci, co najmniej wiedzą.


W takim razie... Czy trudno jest być moderatorem?
Dla mnie już nie, to nie jest moja pierwsza praca moderatora. Dostajesz wytyczne co do pracy i tego się trzymasz, reszta to stalowe nerwy.

Niektórzy mówią, że jak jest się moderatorem, to mozna wysyłać wiadomości, rozmawiać z Ow. Czy to prawda?
Tak. Ow to administratorka, osoba sprawująca nad nami kontrolę naszej pracy, w związku z tym musimy mieć kontakt aby wykonywać polecenia, bądź w przypadku wątpliwości wyjaśnić sprawę, żeby nie udzielić graczowi błędnej odpowiedzi.


Co Ci się podoba w Howrse?
System promocji (w porównaniu do innych gier)

Co cenisz u graczy?
Nie można oceniać ich jako ogółu. Każdy jest inny, każdy ma swoje wady i zalety.

Czego nie lubisz u graczy?
Kłamstw i oszustw, lubię grę fair play i tego oczekuję od innych. Nie podoba mi się również naiwność graczy z młodszej grupy wiekowej. Choć trudno oczekiwać od nich rozumowania dorosłego człowieka, to jednak gro z nich nie uczy się na własnych błędach (nie mówiąc o tym, że na cudzych nie uczą się w ogóle). Tym bardziej, ze w wielu przypadkach potem nie jesteśmy w stanie pomóc, nawet jakbyśmy chcieli.
Co byś poprawiła na howrse.pl?
Forum.


Dziękuję za wywiad!

Jeszcze raz proszę, aby Calvana nie była bombardowana wiadomościami typu :
"A powiesz Ow, że ..."


The Sound Of Sunshine- BEST BEST BEST! (YouTube!)
http://www.youtube.com/watch?v=5JL_9jm145E

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
makijaż permanentny Gdynia pojemniki