Ogłoszenie

Przyłączajcie się do naszej społeczności, zakładając tu konto! =) Aha i pytanko na temacie powitalnym(nowe forum) czeka na was. Życzę wszystkim dobrego korzystania z forum i proszę o przestrzeganie regulaminu!
Już jest! PIERWSZY WYWIAD Z MODERATOREM! Wywiad z Calvaną jest gotowy do czytania!

Poszukujemy autorów postów!!!


Chętni pisać na PW do Hookz

Pozdrawiam, Wasz Administrator

#1 13-07-2011 11:46:16

 love you

Administrator

Zarejestrowany: 06-07-2011
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Zakłada hodowle: KoniaraKasia

~ Hodowla- wspópraca, założenie hodowli
   - szukam 2-3 osób do założenia hodowli andaluzów (w późniejszym czasie, więcej osób)
   - hodowla by była założona przez e mnie, ja bym decydowała ostatecznie o dodaniu lub usunięciu któregoś z współpracowników itp.
   - przyrostek wymyślilibyśmy spólnie po zebraniu przeze mnie min. 2 osób chętnych do hodowli
   - jest możliwość aby hodowla obejmowała również konie ras: arabskiej i/lub trakeńskiej
Wymagania:   (jeśli uważasz że za wysokie są wymagania, ty byś chciał/a być w hodowli a nie masz czegoś z wypisanych poniżej rzeczy- napisz, mogę to zmienić a dzięki tobie inni mogą mieć lepiej)
1- min. 3-4 pkt karmy  (ostatecznie: 2pkt, za kilka dni 3)
2- min. 80dni stażu   (może być niższy, ale min. 40-50dni, jeśli tyle nie masz to zaczekaj, wkrótce będę szukała nowych osób)
3- posiadanie min. 2 klaczy andaluzyjskich z PG ponad 400  (chociaż 1, nawet kupioną- jeśli nie masz i nie udaje ci się kupić, to mogę dać)
4- możliwość założenia gospodarstawa hodowlanego lub (w ostateczności) dzielenia go z inną hodowlą
5- możliwość zarezerwowania przyrostka  (nazwę ustalimy wspólnie jak zbiorę min 2 osoby do hodowli)
6- posiadanie "przepisu na zabawy", ewentualnie dam
7- umiejętność BLUPowania do min 80
8- możliwość zdobycia czasem kuponu lub potrzebnej dla konia rzeczy z CR
   - Zgłaszając się aby przyjąć cię do hodowli musisz: potwierdzić wszystkie te pkt.
napisz do mnie wiadomość jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej

UWAGA!
To ogłoszenie napisała KoniaraKasia


The Sound Of Sunshine- BEST BEST BEST! (YouTube!)
http://www.youtube.com/watch?v=5JL_9jm145E

Offline

 

#2 16-07-2011 15:37:47

 KoniaraKasia

Nowy stajenny

Skąd: Lisiowólka
Zarejestrowany: 13-07-2011
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zakłada hodowle: KoniaraKasia

proszę, niech ktoś do mnie napisze i się przyłączy do mojej hodowli
niektóre kryteria, takie jak np. ze stażem, ale też inne mogą ulec zmianie- tylko napisz do mnie, to kwestia tego, czy komuś potrzeba aby tak było


zakładam hodowlę andaluzów, szukam partnerów
szukam osoby, która może zrobić mi prezentację z podstronami za opłatą
piszcie na howrse.pl mam ten sam nick

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
badania słuchu lublin badania wady słuchu